פינוי פסולת

חברת “משעולי תלם” מבצעת פינוי פסולת מכל סוג. בכלל זה ניתן למצוא פינוי פסולת בניין, פינוי פסולת תעשייתית, פינוי ופירוק מפעלים, פינוי אשפה רטובה, פינוי גזם, פינוי חומרים מסוכנים ועוד. 

הפינוי נעשה באמצעות כוח אדם מיומן. בעל ניסיון של עשרות שנים. כמו כן אנו משתמשים בכלים יעודיים, מקצועיים ובטיחותיים. הכלים נבחרים בהתאמה לפרוייקט, לכמות הזבל שנמצאת באתר ולאיזור הפינוי אליו אנו מפנים את הפסולת, זאת בין אם מדובר בפסולת רגילה או חומרים מסוכנים הדורשים התייחסות מיוחדת.

הצוותים שלנו מורכבים מעובדים מנוסים, הנמצאים בתחום כבר משנת 1975 ובקיאים בכל התקנות הנוגעות לפינוי פסולת – מה שמבטיח שאתם, הלקוחות, תוכלו לישון ללא דאגות בידיעה שאתם מוגנים מכל סכנה לקנס או להיטל בגין פסולת שהושארה מאחור.

היתרונות של יתרונות פינוי פסולת מקצועי

הימנעות מקנסות – במדינת ישראל קיימים חוקים ותקנות שונים המוודאים שהמרחב הציבורי יישאר נקי ונעים עבור כל התושבים. בכלל זה נמצאים, לדוגמה, איסור על השלכת פסולת, איסור על שריפת פסולת ועוד. גובה הקנס משתנה לפי חומרת העבירה ולפי מי שמבצע אותה (תאגיד או אדם פרטי). פינוי פסולת מקצועי מבטיח לכם עמידה בטוחה בתקנות, וחיסכון בקנסות מסוגים שונים.

תמיכה באיכות הסביבה

משבר האקלים עלה כבר מזמן לכותרות, וכל עסק או מוסד שמכבד את עצמו כבר מתעטר במגוון כללים ופעולות שהופכות אותו לעסק “ירוק”. כדי לשמור על ארץ ישראל נקייה ומטופחת, יש לדאוג שהזבל יגיע לאיזורי הפינוי, ולא יזהם את העיר, הכפר או השטחים הטבעיים. הצטרפו למאמץ העולמי לשמירה על כדור הארץ ותמכו באיכות הסביבה על ידי פינוי פסולת מקצועי.

שטח נקי בסיום העבודה

לעתים קרובות, לאחר פינוי זבל אנחנו רוצים להתחיל פרוייקט חדש, או לפחות להשאר בשטח נקי ללא כל שאריות. פינוי פסולת מקצועי מבטיח לכם שהשטח יישאר במצב הטוב ביותר שניתן.

הכלים המשמשים לפינוי פסולת מקצועי

אנו בחברת “משעולי תלם” מבצעים את פינוי הפסולת תוך שימוש בציוד ייעודי מתקדם. אנחנו מקפידים על ציוד ברמה הגבוהה ביותר, אשר עומד בכל תקני הבטיחות ומאפשר עבודה עם כמויות פסולת גדולות במיוחד וכן עם חומרים מסוכנים. הפינוי נעשה אל אתרי הפסולת המורשים.

בין מגוון כלי העבודה שלנו ניתן למצוא: 

  • צי רחב של משאיות וכלי רכב
  • מכולות בגודל של עד 40 קוב
  • דחסני אשפה
  • בובקטים
  • מנופים
  • ועוד… 

הכלים המשמשים לפינוי פסולת מקצועי

נשמח לעמוד לשירותכם בכל פרוייקט או עבודה. חברת “משעולי תלם” מספקת פתרון היקפי לבנייה בהיקף נרחב, הן בפינוי פסולת והן בהיבטים נוספים. אנחנו מקפידים על משמעת, שירות מצויין, ולא מתפשרים על מקצועיות באף ענף מתוך סל השירותים שלנו.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים, ייעוץ והצעות מחיר.

דילוג לתוכן