עבודות עפר

אנו בחברת “משעולי תלם” מבצעים את כל סוגי עבודות העפר. אנחנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות במשק הישראלי – רשויות, מוסדות, קבלנים, יזמים ועוד. 

הערכים עליהם אנו שמים דגש הם מקצועיות ומצויינות. אנחנו משתמשים בכלים האיכותיים ביותר, וצוותי העובדים שלנו מורכבים מבעלי המקצוע המיומנים ביותר בישראל, הנמצאים בתחום מזה שנים רבות. 

אצלנו לא מתפשרים על תוצאה שהיא פחות ממושלמת. כמו כן אנחנו מקפידים על שירות יעיל, אדיב ואנושי בכל עת.

הדבר שמייחד את החברה שלנו מחברות אחרות הוא אהבת הארץ. אנחנו מקפידים לבצע את עבודות העפר בצורה אקולוגית, תוך שמירה מירבית על איכות הסביבה. כל זאת כדי שלא רק אנחנו נהנה מהקרקע עליה אנחנו דורכים – אלא גם הילדים והנכדים שלנו.

סוגי עבודות עפר

חברת משעולי תלם היא החברה המובילה במשק המספקת מגוון שירותי עבודות עפר. זאת תוך שימוש בכלים החדישים ביותר ושיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מומחים.

במשק הישראלי קיימות מספר רב של חברות העוסקות בתחום זה, אך הדבר לחברת משעולי תלם הוא אהבת הארץ והשמירה עליה. אנחנו מתכננים את העבודה כך שהתוצר יחזיק לשנים רבות, תוך הקפדה על זיהום מינימלי וחשיבה על עתיד הקרקע בטווח הארוך.

בין העבודות תוכלו למצוא:

מערך ציוד נרחב

שירותי עבודות העפר נעשים באמצעות מערך מגוון של ציוד מכני, מקצועי וייעודי. אנחנו מקפידים על שימוש בציוד חדש, באיכות הגבוהה ביותר בשוק, העומד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר ואינו מזהם את הסביבה.

במערך כלי העבודה המעולים שלנו קיימים בין היתר משאיות, בובקטים, שופלים עם כף נפתחת, מחפרים, מחפרונים, וכדומה.

השכרת ציוד

חברת משעולי תלם מספקת את מכלול הצרכים של לקוחותיה, כך שיהיה ניתן לקבל את מלוא השירות באופן מרוכז ויעיל ובמחיר משתלם והוגן – בלי לזגזג בין ספקים שונים.

לכן אנחנו מציעים שירות של השכרת ציוד. הציוד שלנו הינו חדש וחדיש, מותאם למגוון רחב של עבודות עפר שונות ומאפשר להגיע לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר. 

שירות השכרת הציוד מתאפשר לפי יום עבודה או כחלק מהסכם למתן פתרונות כולל, לפי צרכי הלקוח הספציפי מולו אנו פועלים.

אנחנו עובדים עם רשויות, מוסדות ציבוריים וקבלנים פרטיים – מכל מגזרי המשק.

פרטים והזמנות

אם אתם מעוניינים בעבודות עפר, אנחנו בחברת משעולי תלם נשמח לעמוד לרשותכם. להתייעצות בכל נושא ולקבלת הצעת מחיר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון, במייל או דרך האתר.

אנחנו מאמינים בשאיפה למצויינות, משמעת וערכים, ומתוך כך מבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות האדיב, המהיר, המקצועי והטוב ביותר שניתן!

דילוג לתוכן