הריסת מבנים

בניגוד למה שנוטים לחשוב, הריסת מבנה היא לא עניין פשוט, ויש לבצע פעולה זו במקצועיות רבה. ההריסה כרוכה באישורי מהנדס בניין ורשות מקומית, ויש לבצעה באמצעות כלים מכניים כבדים תוך הקפדה ללא סייג על כללי בטיחות מחמירים. 

אנו בחברת “משעולי תלם” מתמחים בהריסת מבנים. הצוותים המקצועיים של חברתנו יגיעו אל האתר שלכם, מצויידים בכלים ההנדסיים הכבדים באיכות הגבוהה ביותר – ויהרסו את המבנה המיועד בצורה מהירה, נקייה ומיומנת. 

כמו כן, סל שירותי הריסת המבנים כולל גם פינוי ההריסות בתום העבודה לאתר מורשה. אנחנו מתחייבים לתוצאה בה ההריסות לא יהוו מטרד או סכנה לסביבה. כל זאת על מנת שבסיום התהליך, השטח יהיה מוכן לקראת הפרוייקט הבא. 

החברה שלנו מתמחה בביצוע העבודות תוך שימת דגש על ההיבט האקולוגי (סביבתי), כלומר – מקסימום תוצאות, מינימום נזקים, וחשיבה לטווח הארוך – עד עשרות ואף מאות שנים בעתיד.

הציוד המשמש את חברת "משעולי תלם" להריסת מבנים

לשם ביצוע העבודה בצורה המקצועית ביותר אנו משתמשים בציוד מכני כבד הכולל שופלים, באגרים, מחפרונים ועוד. סוג הציוד נקבע על פי הצרכים והמטרות של כל פרוייקט ופרוייקט. אנו מקפידים על ציוד איכותי ובטיחותי, המופעל בידי צוות מיומן.

כידוע לרבים מכם, פעולת ההריסה עלולה להוות מפגע מבחינת איכות הסביבה. אנו בחברת “משעולי תלם” שמים דגש על הריסת המבנה בצורה האקולוגית ביותר שניתן. המומחיות שלנו היא ביצוע עבודה מהירה, נקייה, ויעילה במינימום נזק לקרקע ולאוויר אותו אנו נושמים.

כמה זמן לוקחת הריסת מבנה?

הזמן שלוקח להרוס מבנה הוא לא קבוע, ומשתנה בין פרוייקט לפרוייקט. זאת מכיוון שאנחנו מתנהלים על פי סדר פעולות מוגדר מראש, שמוכתב על ידי כללי הבטיחות והאילוצים השונים הקיימים באתר.

לצורך הדגמה, הריסת מבנה שגודלו כמאה מטר מרובע – מוערך בכיום עבודה אחד, כולל ההריסה ופינוי הפסולת.

במידה ואתם מעוניינים לקבל הערכת זמן למבנה שברצונכם להרוס – אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר דרך הטלפון או האתר ותיענו בהקדם.

ממי צריך לבקש אישור לפני שמתחילים?

הריסת מבנה הוא תהליך מורכב, שיש לבצעו באחריות ובזהירות. לכן, הרשויות המקומיות דורשות שכל תהליך כזה יעבור דרכן. 

לפני שפונים להריסת המבנה, יש לפעול על פי תכנית הריסה מסודרת ולבקש אישור רשמי מהרשות המקומית ומכל הגורמים הרלוונטיים לפרוייקט.

אנחנו בחברת “משעולי תלם” ממליצים להתנהל בצורה מסודרת אל מול הגופים הביורוקרטיים השונים טרם תחילת הליכי ההריסה בפועל.

למידע נוסף על הריסת מבנים

קהל הלקוחות של חברת “משעולי תלם” מונה מגוון רחב של לקוחות – קבלנים, מוסדות, גופים פרטיים ועוד. אנחנו מתחייבים למענה מהיר וכן לשירות אדיב ומקצועי. 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לייעוץ והצעות מחיר בתחום הריסת המבנים ובתחומים נוספים.

דילוג לתוכן