אודות

“משעולי תלם” הינה חברה בע”מ, אשר פועלת משנת 1975 ומאגדת תחת קורת גג אחת מספר רב של עובדים ובעלי מקצוע העוסקים בתחומי פיתוח הארץ ועבודות העפר.

המבנה הארגוני החדש, בשילוב עם שנים רבות של התמחות מקצועית, הם שמאפשרים לחברה שלנו עבודה יעילה וניצול מקסימלי של הידע הרב הגלום ברזומה של כל אחד ואחד מהפועלים, העובדים ובעלי המקצוע. 

אנחנו מקפידים על שימוש בכלי העבודה המתקדמים והחדישים ביותר, וכן על התאמה בין הכלים לאופי הפרוייקט – וכמובן שלא מתפשרים על תוצאה סופית שהיא פחות ממושלמת, לשביעות רצון לקוחותינו.

בחברת “משעולי תלם” ניתן למצוא שילוב בין מסורת לחדשנות, בין נסיון ארוך שנים ללמידה בלתי פוסקת. השילוב הזה הוא שהופך את “משעולי תלם” למובילה בארץ בתחום פיתוח הארץ ועבודות העפר.

בעמוד זה תוכלו לקרוא על החברה ועל פועלה, וכן לעיין ברשימה המייצגת את עיקרי סל השירותים שלנו. כחברה ששמה דגש על שירות אדיב ומקצועי, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או התייעצות.

העקרונות המובילים של חברת "משעולי תלם"

ערכים

אנחנו בחברת "משעולי תלם" פועלים מתוך אהבת הארץ, דאגה לאדמה ולאיכות הסביבה. אחת המטרות המרכזיות שלנו היא להשאיר את המדינה יפה ומטופחת גם עבור הצאצאים שלנו שיהיו כאן אחרינו. לכן, אנחנו מתכננים את הפרוייקטים שלנו על סמך חשיבה איכותנית לטווח הארוך.

משמעת

על מנת לבצע את עבודות עפר ופיתוח הארץ ברמה גבוהה ובגימור מושלם, יש צורך במשמעת גבוהה מאוד. לכן, אנחנו מוודאים שהצוותים שלנו פועלים מתוך משמעת ללא דופי.

מצויינות

אנו בחברת "משעולי תלם" לא מתפשרים על מצויינות. חשוב לנו לבצע כל עבודה לשביעות רצון לקוחותינו, החל משלב התכנון ועד הביצוע בפועל. כל זאת על מנת להגיע לתוצאה מושלמת, ברמה גבוהה, ובזמן הקצר ביותר שניתן.

סל עבודות נרחב

סל העבודות של חברת “משעולי תלם” כולל מגוון פתרונות היקפיים לצרכי הלקוחות שלנו בתחום עבודות העפר ופיתוח הארץ.

  • העבודות מתבצעות בידי צוות מוכשר, מנוסה ומיומן, תוך שימוש בכלים הנדסיים מהשורה הראשונה וצי רכבים ייעודי.
  • בין עבודותינו תוכלו למצוא:
  • עבודות תשתית
  • הריסות מבנים 
  • פינוי פסולת וניפוי לאתרים מורשי איכות הסביבה
  • ועוד…

שמירת ואהבת ארץ ישראל היפה

קיימות דרכים שונות לבצע עבודות תשתית ופיתוח, וחברות רבות שמבצעות עבודות כאלה.

אנחנו מאמינים שהדבר שמייחד את החברה שלנו הוא פעולה ערכית, מתוך אהבת הארץ ושמירת הסביבה. צורת החשיבה שמאפיינת את התכנון והביצוע של כל אחד מהפרוייקטים שלנו היא הסתכלות לטווח הרחוק – למען הדור הבא, שעתיד לחיות בצל הפעולות שאנו מבצעים בהווה.

למעננו ולמענם – אנו שומרים על ארץ ישאל היפה ומטפחים אותה.

יצירת קשר

אנו בחברת “משעולי תלם” גאים לספק את השירות הטוב ביותר לכל קהל לקוחותינו – בין אם מדובר בגופים גדולים, מוסדות ציבוריים או קבלנים פרטיים.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה, התייעצות או התלבטות – נשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן